Mercedes, Maybach GLS’yi Piyasaya Sürecek!

Bir lüks segmentin dışında bırakılmayacak olan Mercedes-Benz, seçkin Maybach ismiyle ABD yapımı GLS’yi plutocratlar için tasarlıyor.

Stuttgart’taki millet vekillerine göre, Mercedes-Maybach GLS, Mercedes-Maybach S-Serisi’nde yer alan muhteşem jantlarda yeni bir menfez ve umarım bir varyasyon da dahil olmak üzere daha standart Mercedes ücretinden farklılaşmak için bazı dış değişikliklere sahip olacak. Elbette, iç kısımda, Mercedes ‘in güzel ahşap kakmaları, görkemli deri yüzeyleri ve çok sayıda teknoloji de dahil olmak üzere dikkate değer her tür lüks çantasıyla ilgili her türlü lüksü de alacaksınız.

Mercedes’in şimdi kanıtlanmış 4.0 litrelik sıcak-turboşarjlı V8’i kullanması muhtemeldir, ancak B650 Maybach’tan biturbo V12’yi çekmeye kalkışırsa da harika olur.

Mercedes-Maybach SUV’un önümüzdeki ay Pekin’de konsept olarak çıkması bekleniyor ve daha sonra Kasım ayında Los Angeles’ta tam üretim versiyonunu göreceğiz. Unutulmamalıdır ki, GLS modelleri sadece Alabama’daki Mercedes Tuscaloosa fabrikasında üretilmekte ve bu ABD’de üretilecek ilk Maybach olacak.

Mercedes, fiyatlandırma konusunda herhangi bir şey yapmadı, ama biz onun, oldukça astronomik olmasını, gururlu Maybach geleneğinde ve yarışmasını göz önünde bulundurmayı bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir